Jubileusz Małżeństw 2020 - "Wspomnień czar"

 (link otworzy duże zdjęcie)

We wrześniowe południe w Gminnym Ośrodku Kultury w Pozezdrzu odbyła się uroczystość honorująca małżeństwa z Gminy Pozezdrze, które zawarły związek małżeński 50 lat temu. Medale za długoletnie pożycie  małżeńskie przyznano małżeństwom Państwa Irenie i Ryszardowi Pyśk  oraz  Leokadii i Edwardowi Radziszewskim. W imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej odznaczenia  wręczył Wójt Gminy Pozezdrze Bohdan Mohyła.

            Wójt gratulując wszystkim  Jubilatom, życzył zdrowia i sił do realizacji  wspólnych planów, podkreślając jednocześnie, że wspólne pół wieku, to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia oraz wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych. Swoje życzenia małżonkom przesłał również Wojewoda Warmińsko – Mazurski Artur Chojecki.

            Jeszcze raz życzymy szanownym Jubilatom zdrowia oraz pełni sił potrzebnych do realizacji wspólnych planów a także aby ich serca przez kolejne 50 lat wspólnego życia nadal były wypełnione miłością i wzajemnym szacunkiem bowiem małżeństwo to nie tylko instytucja społeczna, ale  także związek oparty na trwałej więzi emocjonalnej i uczuciowej, łączącej dwoje ludzi nierozerwalnym  węzłem zaufania i radości wspólnego życia.

Opublikowano: 09 października 2020 13:07

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 184

Gmina Pozezdrze

Realizacja: IDcom.pl