Złote Gody

 (link otworzy duże zdjęcie)

W piątek 20 września 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Pozezdrzu odbyła się uroczystość honorująca małżeństwa z Gminy Pozezdrze, które zawarły związek małżeński 50 lat temu. Medale za długoletnie pożycie  małżeńskie przyznano małżeństwom Państwa Krystynie i Emilowi Grunwald,  Janinie i Wacławowi Korzenieckim oraz  Krystynie i Wincentemu Wierzbickim. W imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej odznaczenia  wręczył Wójt Gminy Pozezdrze Bohdan Mohyła.

 

            Wójt gratulując wszystkim  Jubilatom, życzył zdrowia i sił do realizacji  wspólnych planów, podkreślając jednocześnie, że wspólne pół wieku, to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia oraz wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych. Na uroczystości obecny był również Przewodniczący Rady Gminy Pozezdrze Pan Tomasz Sikorski, który w imieniu swoim oraz Rady Gminy złożył serdeczne życzenia Jubilatom.

 

            Jeszcze raz życzymy szanownym małżonkom zdrowia oraz pełni sił potrzebnych do realizacji wspólnych planów a także aby ich serce przez kolejne 50 lat wspólnego życia nadal były wypełnione miłością i wzajemnym szacunkiem. 

 

Opublikowano: 08 października 2019 08:57

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 338

Gmina Pozezdrze

Realizacja: IDcom.pl